Депутата Чернявского, пострадавшего во время взрыва, прооперировали в больнице им. Мечникова

Об этом на своей странице в соцсети Facebook сообщила Татьяна Губа, советник главы Днепроблгосадминистрации.

«Віталій Чернявський , керівник штабу національного захисту міста Кам’янське, Патріот, Волонтер, депутат міської ради, мій хороший товариш, на днях розмовляли і планували зустрітися на наступній неділі з питань лікування і оздоровлення учасників АТО міста.

Ви вже знаєте з новин, що стався підрив автомобіля, в якому був Віталій в Кам‘янському. Першу медичну допомогу надали представники ДСНС і викликали швидку. Оперували кращі лікарі Мечнікова.

Друже, тримайся! Я знаю, що ти мене почуєш! Тепер наші Захисники телефонують, турбуються за тебе, молимося… На місці цієї жахливої події продовжує працювати комісія», – написала Татьяна Петровна.

Напомним, что автомобиль батальона «Днепр», за рулем которого находился лидер фракции «Батькивщина» в Каменском горосовете, директор КП «Трамвай», общественный активист и волонтер Виталий Чернявский, взорвался 2 августа на пересечении улиц Москворецкая и Сачко.

По факту взрыва автомобиля открыто уголовное производство по части 2 статьи 15 (п. 5 ч. 2 ст. 115) УК Украины (покушение на умышленное убийство). В настоящее время сотрудники полиции устанавливают все обстоятельства произошедшего.

Інформаційний портал міста Кам'янське