Диджиталізація: проблеми і їх розв’язання


Диджиталізація як розв’язання багатьох побутових проблем суспільства, водночас постає новою суспільною проблемою сучасності. Спробою вирішення нових проблем є зустрічі з найбільш просунутим у цих питаннях частиною суспільства – молоддю.

У Кам’янському «Клубі документального кіно про права людини Docudays UA «Прометей» відбувся показ і обговорення фільму режисерів Шоша Шлама і Хілли Медалії «Мережевий торчок» (Ізраїль, США).

У Пекіні для інтернет-залежних вже відкрили реабілітаційний центр. Режисери Шош Шлам і Хілла Медалія знімали протягом трьох місяців трьох китайських підлітків в цьому центрі. З хлоп’ячих розмов глядачі дізнаються, що втеча в нереальний світ пов’язаний з самотністю. Підлітки готові вбити своїх батьків або накласти на себе руки, щоб тільки знайти своє щастя в інтернеті

Один батько навіть додумався найняти кілера, який би вбив Аватара з онлайн-ігри його сина. Коли кілер на відмінно справляється із завданням, хлопець знаходить собі іншого віртуального друга. Він не бачить альтернативи в реальному житті, і батько замість того, щоб проявити свою любов, здає сина в реабілітаційний центр як безнадійно хворого.

Фільм змусив про це замислитися. Все більше людей підсідають на інтернет, онлайн-ігри і віртуальну дружбу у соціальних мережах.

Учні школи №31 разом з класним керівником  і керівницею клубу Наталією Бохан обговорювали складні питання: чим є для нас інтернет: розвагою чи інструментом для роботи? Більшість відповіло, що розвагою. Отже, щоб людина не перетворилася на біологічну приставку до комп’ютера, цю проблему варто тримати під належним суспільним контролем.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *