Дистанційна правова допомога

У Кам’янському система безоплатної правової допомоги (БПД) від 23 березня 2020р. до завершення карантину призупиняє прийом громадян та надання адресної правової допомоги. Проте, протягом цього періоду система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Така можливість передбачена наказом Координаційного центру з надання правової допомоги «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Наголошується, що тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД пов’язана із загостренням епідемічної ситуації на Дніпропетровщині. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня запроваджено карантин, що діє з низкою обмежень. 

Повідомляється, що правову допомогу від держави громадянин може отримати дистанційно. Для цього система БПД використовує усі доступні способи — офіційний вебсайт та сторінка у соціальній мережі, електронну пошту та телефонний зв’язок

Наразі безоплатна первинна та вторинна правова допомога надаватиметься із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.

Надати необхідні документи можна у спеціальні скриньки для письмової кореспонденції або з допомогою електронних засобів зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/ ).

Для того, щоб отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань можна: 

– зателефонувати на безкоштовний номер системи БПД: 0 800-213-103

– зателефонувати на номер Кам’янського  міського центру:  +38-096-449-51-52 (Viber, WhatsApp)

– поставте запитання у месенджер Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/kamensky.mczbvpd/

– написати на електронну пошту Кам’янського місцевого центру: [email protected]