ДТП в Каменском со школьным автобусом: администрация учебного заведения разъяснила ситуацию

Напомним, ДТП произошло на пересечении проспектов Тараса Шевченко и Аношкина 3 февраля. В автобусе находились 20 детей и трое взрослых, в том числе и водитель транспортного средства, который умер за рулем.
Администрация школы, в лице учителя физкультуры Марины Догадайло, дала разъяснение относительно сложившейся ситуации.

«Адміністрація СЗШ №22 та педагогічний колектив хоче дати роз’яснення щодо ситуації, яка сталася 03 лютого 2020 р. із учнями нашої школи під час поїздки.
В автобусі діти весь час знаходилися з учителем: і в момент аварії, і після нього, отримували чіткі вказівки щодо дій у такій ситуації (заспокоїтися, згрупуватися, не вставати з місць).
Паніки серед учнів та дорослих не було.
Один з учителів фізкультури намагалася покликати на допомогу, сповістити, що водієві зле, попередити перехожих про небезпеку, але не втрималася та, під час різкого повороту, випала з автобуса.
Після аварійної зупинки транспорту вчителі фізичної культури та батьки знаходилися поруч із дітьми, підтримували, надавали першу домедичну та психологічну допомогу. Увесь наш колектив висловлює Вам нашу подяку та підтримку. Ми пишаємося Вами!
Хочемо подякувати також працівникам будівельного майданчика, іншим людям, які опинилися поруч у цей складний час: допомагали дітям зігрітися, заспокоїтися, поїли чаєм.
Наразі діти отримують кваліфіковану психологічну підтримку, входять у звичний ритм життя», – написала автор публикации.

Читайте также: В Каменском на Юбилейном горел торговый павильон.
Источник: 5692.com.ua