Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками.
Про це повідомляє очільник ДніпроОВА Олексндр Ганжа.
На Нікопольщині бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.
У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки
У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе.