Двоє людей дістали поранень: безпекова ситуація на Дніпропетровщині на ранок 24 червня

Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками.

Про це повідомляє очільник ДніпроОВА Олексндр Ганжа.

На Нікопольщині бив по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.

У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки

У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе.

Більше новин на REPORTER.ua