Кам’янчанка здобула “срібло” на чемпіонаті Європи з шашок

Кам’янчанка Олена Коротка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з шашок-100 серед жінок та чоловіків у всіх програмах. Про це повідомили на порталі "Спорт Кам'янське".

Турнір відбувався з 2 до 9 червня у К’янчіано-Терме (Італія). Українська збірна змагалася на чемпіонаті в трьох програмах – класичній, швидкій та блискавичній грі. За результатами змагання українські спортсмени вибороли 4 медалі різного ґатунку. У змаганнях серед жінок, зокрема, медалі здобули гросмейстерки Вікторія Мотрічко з Одеси та Олена Коротка з Кам’янського.

Вікторія Мотрічко виборола “золото” у змаганнях з класичної гри. А Олена Коротка зрештою стала "срібною" призеркою турніру.

Серед чоловіків відзначився харків’янин Юрій Анікєєв. Український гросмейстер став переможцем у рапіді та був третій у бліці.

Коім того, згідно з результатами змагань у класичній програмі, збірна України серед жінок посіла перше місце.

Джерело: 5692.com.ua