Повноцінне спортивне життя повертається до Кам’янського

Як відомо, з 1 червня відбулося чергове послаблення карантину і це надало можливості відновити роботу міськім закладам фізичної культури та спорту. 

Управління молоді та спорту міської ради інформує, що з 1 червня було дозволено роботу закладів фізичної культури і спорту, у тому числі проведення навчально-тренувального процесу в спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школах міста. Особлива увага зараз буде приділятися  дотриманню усіх вимог Головного державного санітарного лікаря України.

Вже працюють футбольна школа «Надія»,  КДЮСШ «Металург», КЗ СК «Прометей». Планується, що з 8 червня відновить свою роботу і ДЮСШ «Промінь», що на базі басейну «МіКомп».

Необхідно додати, що також дозволено роботу фітнес-центрів, спортивних-залів. Але наразі ще існує обмеження – заняття можна проводити крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб й дітей віком до 12 років.  Умови перебування в приміщенні: не більш 1 відвідувача на 10 кв.м. площі.

«Карантин став для спортсменів міста досить серйозним випробуванням, адже вони мали змінити свій звичний, стабільний ритм життя.  Зараз усі наші спортсмени можуть почати повноцінні тренування. Представники індивідуальних видів спорту мали можливість тренуватися вдома, два тижні тому їм було вже дозволено займатися з тренером на свіжому повітрі. Найважче довелося тим, хто займається ігровими видами спорту. Так, футболісти, волейболісти баскетболісти, змушені були  відновити свої тренування лише з 1 червня», – повідомив Едуард Коряк, керівник Управління молоді та спорту міської ради.