Провітрювання без меж з фурнітурою нового покоління Winkhaus

Час не стоїть на місці, разом з ним, ми також намагаємось бути у тренді та пропонувати нашим клієнтам найякісніші вироби з ПВХ профілю. Також, не слід забувати про якісну фурнітуру, яка забезпечує помешкання природнім провітрюванням. Ми хочемо розповісти про інноваційні технології, які вже сьогодні можуть з’явитись у вашому домі.

«Провітрювання без меж»

Єдина віконна система з функцією природньої вентиляції.

Winkhaus activPilot Comfort – це фурнітура нового покоління з додатковим положенням вікна – паралельне провітрюванням. В цьому режимі стулка виїжджає з площини рами, внаслідок чого утворюється щілина у 6мм по всьому периметру. Завдяки цьому проміжку, використане повітря поступово видаляється через верхню частину вікна, а свіже повітря повільно надходить знизу і рівномірно розподіляється по всьому приміщенні. Такий режим забезпечує природну вентиляцію без тепловтрат незалежно від пори року.

Winkhaus activPilot Comfort – це єдине віконне рішення, яке гарантує підвищений захист від злому (відповідно до класу зламостійкості RC 2 за європейськими нормами), як в закритому стані, так и в режимі паралельного провітрювання.

Базова модель вікна поєднує в собі чотири положення вікна: закрито, нахил, паралельне провітрювання, відкрито.

Вартість вікна з фурнітурою Winkhaus activPilot Comfort складає 5300,00 гривень (згідно параметрам розрахунку:Вікно розміром 1290х1330 мм (що відповідає орієнтовним розмірам вікон в панельних домах), профільна система WDS 500, склопакет 32мм).

Вже сьогодні мешканці міста Кам’янского можуть оформити замовлення, та придбати вікна нового покоління за адресою: м. Кам’янське, проспект Свободи, 42в, «Магазин Вікон та Дверей WDS».

Контактний телефон: 098-869-60-55.

Информационный портал города Каменское