У Павлограді після удару РФ по підприємству загинули троє людей

У Павлограді розпочали розслідування після удару російських військ по цивільному підприємству. Про це повідомила Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, атака сталася 23 липня 2026 року близько 11:20 – військові рф завдали удару по місту із застосуванням керованої авіаційної бомби.

Що відомо про наслідки удару

Унаслідок атаки постраждало підприємство харчової промисловості. За попередніми даними, загинули троє людей. Ще 13 людей зазнали поранень. У прокуратурі наголошують, що остаточні наслідки удару наразі встановлюються.

Прокурори фіксують наслідки чергового воєнного злочину РФ. На місці документують обставини атаки та збирають дані, необхідні для кримінального провадження.

Яке провадження відкрили

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення воєнного злочину. Правова кваліфікація – стаття 438 Кримінального кодексу України. Вона стосується порушення законів та звичаїв війни.

У прокуратурі не уточнювали додаткових деталей щодо стану поранених або повного масштабу руйнувань. Ці дані мають встановити під час подальших слідчих дій.

Джерело: 5692.com.ua