В очікуванні на Палац великого баскетболу

Натепер будівництво майбутнього Палацу спорту в Кам’янському призупинено. За словами власників клубу «Прометей», вся команда перебуває в очікуванні відновлення будівельних робіт.


Відомо, що проєкт «Євробаскет» до вимушеної тривалої перерви фінансувався з державного бюджету. І перший етап основних робіт вже виконаний приблизно на  40-50%. Підрядник, що виграв тендер, виконав ці роботи, а далі постала проблема відсутності фінансування. Зараз, у зв’язку з тим, що Президентом і Урядом було ухвалено рішення про будівництво спортивних об’єктів, нам буде гріх зволікати із звершенням будівництва довгоочікуваного об’єкта. Отже, існує досить обґрунтоване сподівання, що протягом місяця-двох фінансування будівництва буде відновлено.

Всі тендерні процедури проведені. Очікується надходження і з боку місцевого бюджету виділених 15 млн. грн. Все погоджено, зараз всі чекають змаху стартового прапорця. Щойно кошти надійдуть, будівництво має відновитися. Це буде гарний, сучасний Палац спорту. Існує висока вірогідність того, що, за умови відновлення фінансування, протягом наступних двох місяців будівництво новітнього спортивного комплексу на території Південного району буде закінчено.