Вісім медалей та перше загальнокомандне місце: як виступили українки на ЧЄ з боротьби в Македонії

Українська жіноча збірна з боротьби здобула вісім нагород на чемпіонаті Європи U23, що проходить у Македонії. Українки посіли перше загальнокомандне місце на змаганнях.

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету (НОК) України.

Так, у спортсменок чотири золоті медалі, одне "срібло" та три "золота".

Золото:

55 кг – Христина-Зоряна Демко 57 кг – Аліна Грушина 62 кг – Тетяна Ріжко 68 кг – Оксана Чудик

Срібло:

65 кг – Катерина Зелених

Бронза:

50 кг – Лілія Маланчук 53 кг – Марія Винник 59 кг – Соломія Винник

Нагадаємо, у квітні у польській Варшаві завершився Чемпіонат Європи з боротьби. Українські борці греко-римського стилю завоювали три бронзові медалі європейської першості.

Раніше на Чемпіонаті Європи з дзюдо Україна завоювала одну медаль – "срібло" у Дар'ї Білодід