Камʼянчани зіграли бойову нічию на черговому матчі чемпіонаті міста з футболу

24 липня на стадіоні “Надія” відбувся черговий матч чемпіонату міста Кам’янське з футболу серед команд Ліги “А” “Золоті піски”- “Надія- Рапід”.

Про це повідомляється на сторінці Федерації футболу м.Камʼянське у соцмережах.

В першому колі нещодавно вихованці ДЮФШ “Надія” створили першу сенсацію у грі між собою, здобувши перемогу з рахунком 2:1. Матч розпочався з атак “Золотих пісків” і увесь перший тайм гра проходила на половині поля “Надія- Рапід”. Але м’яч у першому таймі так ніхто і не забив. На початку другого  тайму Денис Талан пробіг пів поля з м’ячем по лівому флангу і прострелив вздовж воріт  “Золотих пісків”. На флангову передачу відгукнувся п’ятнадцятирічний нападник Данило Демченко, який підтримав прохід півзахисника і замкнув прохід відкривши  рахунок у матчі. “Золоті піски” зразу зробили заміни і один з гравців Євген Проненко вийшовший на поле забив гол після розіграшу кутового. У кожній з команд було по два гольові моменти, щоб забити і вирвати перемогу, але воротарі були на висоті. Бойова нічия 1:1 і боротьба за медалі загострилася.