Як в Кам’янському пройшов фестиваль здорового способу життя

18 серпня у Кам’янському відбувся спортивний захід — «Фестиваль здорового способу життя», який об’єднав понад 20 популярних видів спорту. Східні єдиноборства, бокс, тхеквондо, гандбол, баскетбол, стрільба з лука, шахи, шашки, велосипедний спорт, скандинавська ходьба і маса інших цікавих спортивних напрямків, з якими могли познайомитися гості фестивалю. Раніше спортфест щорічно проводили в Самишиній балці, а в цьому році новою локацією став Центральний парк культури і відпочинку. За традицією відкривав фестиваль Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Шановні спортсмени! Ми щиро пишаємося вами і вашими досягненнями. Ваші перемоги прославляють наше місто на всю країну. Бажаю вам успіхів і нових звершень, а ми, зі свого боку, продовжимо створювати для вас гідні умови. Наступного тижня ми починаємо будівництво найбільшого спортивного комплексу за ПК «Хімік», подібних якому немає ніде в області, і який буде одним з кращих в Україні. Займайтеся спортом, залучайте до здорового способу життя своїх дітей, батьків і рідних. Бажаю всім отримати масу позитивних вражень від сьогоднішнього фестивалю», — сказав Андрій Білоусов.

На час заходу вся територія парку перетворилася в спортивну арену. На кожному майданчику проходили тренування і показові виступи. Жоден спортивний колектив не залишився без уваги міського голови. Мер відвідав усі майданчики, поспілкувався з тренерами, вручив спортивний інвентар та сертифікати на придбання нової матеріально-технічної бази.
Завдяки спеціальним інформативним буклетам, які розмістили поруч з кожної локацією, городяни могли дізнатися про вподобаний вид спорту і записати на секцію дитину. Організатором фестивалю виступило управління молоді та спорту міської ради за сприяння міського голови.
Завершилося свято спорту видовищним фаєр-шоу.