Змагання з кросового дуатлону пройшли у місті Кам’янське

21 травня міська федерація триатлону спільно з ДЮСШ№5 провели відкритий чемпіонат міста з кросового дуатлону. Змагання проходили в Самішиній балці.

Про це повідомив офіційний портал «Спорт Кам’янське».

На чемпіонаті змагались близько 50 спортсменів від 10 до 50+ років з Харкова, Запоріжжя, Кременчука, Кривого Рога, Жовтих Вод, Нікополя та Кам’янського.

• 1,0 – другий біговий етап.

Серед юнаків віком 13-14 років призові місця заняли вихованці ДЮСШ №5.

1 місце посів Валентин Тихенко, на другому Олександр Ворона і на третьому – Андрій Калінін.

Серед юнаків віком 10-12 років переконливу перемогу одержав Святозарій  Шкутов, а серед дівчат віком 17-19 років не було рівних Крістіні Бєлоусовій.

Вищу і третю сходинку п’єдесталу вибороли відповідно Гліб Плохоцький та Євген Коркодим, які змагалися серед юнаків віком 15-16 років.

У віковій категорії 50+ років серед чоловіків перемогу одержав кам’янчанин Віктор Таюнда.

В абсолюті серед жінок найсильнішою стала вихованка ДЮСШ №5 Крістіна Бєлоусова, а  серед чоловіків її колега Гліб Плохоцький виборов призове третє місце.

А головне – всі отримали потужний заряд позитивних емоцій та мотивацію для нових тренувань і нових стартів.