Дід Мороз в Кам’янській ДЮСШ №1

Тривають зимові канікули. Дитячий відпочинок від навчань і школи.

Але 3 січня в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи №1, що на лівому березі Кам’янського  лунали дитячий сміх і радість – до школи завітав Дід Мороз і Снігуронька, що сповістили про традиційне свято Нового Року. Святкова атмосфера, велелюдність і очікування дива вирували в школі.

Зі святковою промовою перед учнями виступив директор ДЮСШ №1 Олексій Бурма, який привітав учнів і педагогічний колектив з Новим 2020 роком, підкресливши  хороші результати вихованців у році минулому. Також п. Бурма побажав нових досягнень і гарних спортивних результатів у році, що настав.  Колектив і учні тепло зустріли оплесками свого улюбленого директора.

Традиційно не забули відзначити на початку заходу кращих спортсменів школи за 2019 рік, а також згадали вихованців, що виконали норматив майстра спорту України, а це представники секції академічної греблі, греблі на байдарках і каное, а також козацького двобою. Від адміністрації школи їм вручили дипломи, а від казкових Діда Мороза і Снігуроньки солодкі смаколики.

Після офіційної частини настав час спортивних ігор і змагань, естафет і завзятої боротьби, яке перетворилося на справжнє новорічне свято, бо більшість учасників змагань були вдягнуті у новорічні костюми і прикраси, що впливало на відповідний святковий настрій всіх учасників і гостей заходу. Перемогу в змаганнях святкували секції боксу та боротьби, а також секція гандболу. Спонсори, що допомагали влаштувати дітям свято подарували їм великі фруктові кошики, що символізували здоровий спосіб життя, яке впроваджують в життя ДЮСШ№1.

Справжньою родзинкою новорічного шкільного свята стали показові виступи дітей, які виховуються в різноманітних секціях спортивної школи, під керівництвом своїх тренерів.

Все це напівказкове, напівспортове, але повністю урочисте і святкове дійство відбувалося під пильним наглядом і за активної участі міцного Діда Мороза, за сумісництвом старший тренер з боксу Вадима Хамаза,  і чарівної Снігуроньки, що насправді улюблена дітьми тренер відділення козацького двобою Оксана Балаклєєць-Олійник.