Кам’янське стає прозорішим

В 2017 році серед 100 міст України Кам’янське займало 62 позицію, але вже наступного року наші показники стрімко злетіли до 28 місця. Депутат міськради Андрій Іванченко з оптимізмом заявив, що за кількістю набраних балів, можна претендувати на місце в десятці найбільш прозорих міст України. Варто наголосити, що для інвесторів, особливо міжнародних — це важливий показник. Тому проектом займається депаратмент економічного розвитку, що тісно співпрацює з профільними інвесторами.

Для того, щоб бізнесмени могли вкладати гроші в розвиток міста, засновувати підприємства, вони повинні бути впевнені — тут прозорі правила гри із владою, відкритий доступ до рішень та проектів, зручні та зрозумілі процеси отримання адмінстративних послуг. Сукупність цих факторів називається індексом прозорості. І  до кінця року Кам’янське може значно покращити свій рейтинг серед українських міст, ставши приваблівіше для інвесторів. Як повідомляє «Пильний погляд», показник може вирости на 30 пунктів. Про це заявили представники міської ради Кам’янського на презентації Transparency International, організації, яка формує цей рейтинг.

Приємно, що місто взяло курс на поліпшення показників прозорості, і нехай це не вирішить усіх проблем, але це місток для повноцінного обміну між владою і громадськістю, це можливість партнерських відносин через надання інформації, – зазначив Андрій Іванченко