Як пройшла 34 сесія міської ради Кам’янського

26 липня депутати Кам’янської міськрад зібрались на чергову, 34 сесію. Загалом, засідання пройшло досить швидко, обійшлося без дискусій. Почалася сесія з невеличкого конфузу – система зареєструвала кожного депутата двічі та висвітила наявність 72 депутатів у залі, хоча присутніх було лише 36. Втім, збій системи помітили і це не завадило розпочати засідання.

На цій сесії депутати проголосували за купівлю 40 нових автобусів ATAMAN у лізинг. За словами мера Андрія Білоусова, новий транспорт виїде на вулиці Кам’янського вже у вересні. Окрім того, обранці підтримали проект реконструкції системи водопостачання – для цього міська влада візьме кредит у НЕФКО у 1,3 мільйони гривень.

Реформи чекають і тепломережі. На сесії ухвалили рішення про створення нового комунального підприємства “Центральні тепломережі”, на баланс якого вже передали системи обліку на вулицях Стуса та Медичній. Також зміни чекають і бюджетні установи – віднині вони муситимуть економити електроенергію та паливо, адже на сесії для них зменшили видатки.

Поза тим, депутати ухвалили ряд земельних питань, зокрема проекти землеустрою для ДТЕКу, проголосували за залучення державної субвенції на реконструкцію гімназії № 11 та колегіуму № 16.