Як приготувати ідеальні макарони, які не злипаються: уникайте цих 3-х поширених помилок

Макарони – продукт, присутній в щоденному раціоні більшості людей. Це смачна та поживна страва, доволі проста в приготуванні. Проте не завжди макарони виходять ідеальними. Щоб вони не злипались і не перетворювались на кашу, слід дотримуватись певних правил, повідомляє РБК-Україна.
Про поширені помилки при приготуванні макаронів, яких припускаються люди по всьому світу, розповів італійський експерт Пері Іглтон. Він назвав топ-3 "катастрофічні" помилки.
Використовувати недостатню кількість води
Найчастішою помилкою, якої припускаються під час приготування макаронів, фахівець називає використання недостатньої кількості води для варіння. Він пояснив, чому це має доволі негативні наслідки.
Річ у тім, що крохмаль з макаронів розчиняється у воді, і, якщо співвідношення води і макаронів занадто низьке, вони починають злипатися і перетворюються на липку масу.
Пері Іглтон наголошує, що правильне співвідношення – 0,5-1 л води на кожні 80-100 г макаронів. Крім того, слід використовувати велику каструлю з високими стінками, щоб після закипання вода не переливалась через край.
Класти макарони до закипання води
Друга поширена помилка – додавати макарони в каструлю до того, як закипить вода. Через це вони почнуть склеюватися, оскільки у воді, що не закипіла, молекули рухаються недостатньо швидко, а крохмаль уже починає виділятися.
Забувати перемішувати
Якщо регулярно не перемішувати макарони, що варяться, вони також почнуть злипатися та прилипати до дна каструлі. Причина полягає в тому, що через це крохмаль у воді розподіляється нерівномірно.
За словами експерта, якщо уникнути зазначених помилок під час приготування, це підвищить якість страви.
Які макарони краще обрати
Найкращий варіант – макарони з твердих сортів пшениці. Хоча вони дорожчі, ніж звичайні макарони, проте перевага їх незаперечна.
Плюси твердосортних макаронів:

низький глікемічний індекс;
високий вміст корисних вітамінів та мікроелементів;
тривале відчуття ситості;
довше постачання організму енергії;
виведення токсинів з організму.
Джерело: 5692.com.ua