За процесуального керівництва Василівської окружної прокуратури повідомлено про підозру членкині військово-лікарської комісії в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Встановлено, що лікарка-психіатр організувала незаконну схему заробітку на охочих уникнути мобілізації.
Підозрювана інструктувала військовозобов’язаних щодо імітації симптомів та скарг на здоров’я, направляла на «лікування» до психіатричного медичного закладу та видавала фіктивний медичний висновок про наявність психічного розладу.
Цей документ ставав підставою для того, щоб військово-лікарська комісія визнала особу придатною до служби лише у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, а також інших підрозділах, не пов’язаних із веденням бойових дій.
У подальшому членкиня ВЛК пропонувала «пацієнтам» отримати медичну довідку про тимчасову непридатність до військової служби для відстрочки від призову за станом психічного здоров’я.
Правоохоронці затримали жінку «на гарячому» після одержання неправомірної вигоди в розмірі 6 тис. доларів США в порядку ст. 208 КПК України.
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Правоохоронці Кривого Рогу розслідують підпал автомобіля: подробиці;
Пішов в СЗЧ та погрожував людям зброєю: у Самарі затримали зловмисника;
У Запорізькій області викрили посадовця, який завдав державі понад 2 млн грн збитків.