«Більшість голови відірвана»: у Дніпрі лікарі рятують постраждалих після російської атаки 5 травня

У лікарнях Дніпра продовжують лікування постраждалих внаслідок російської атаки, яка сталася 5 травня. За інформацією Дніпропетровської ОВА, у медзакладах залишаються 15 поранених, четверо з них перебувають у тяжкому стані.

У постраждалих діагностували черепно-мозкові травми, осколкові поранення та численні забої. Інші госпіталізовані перебувають у стані середньої тяжкості.

Генеральний директор обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко повідомив, що найтяжчий пацієнт, Дмитро, перебуває у комі третього ступеня. За словами медиків, чоловік отримав критичні травми голови та нині його життя підтримують апарати й інтенсивна терапія.

Ще один постраждалий, 23-річний Владислав, переніс кілька складних нейрохірургічних операцій. Лікарі повідомляють про перші ознаки покращення його стану та поступове повернення до свідомості.

Також тяжкі поранення отримали 52-річний Андрій та 44-річний Руслан. У чоловіків зафіксували мінно-вибухові та черепно-мозкові травми. Наразі лікарям вдалося стабілізувати їхній стан.

Читайте також:

У Дніпрі медики рятують 13-річного хлопця після удару FPV-дрона;

СБУ затримала коригувальника ударів рф по Запоріжжю, який маскувався під літню особу;

Конфіскація майна та 15 років тюрми: у Дніпрі суд виніс вирок агентці РФ

Більше новин на REPORTER.ua