Нардеп из Каменского поддерживает переименование области

Лидер национального движения «ДІЯ», народній депутат Украины, каменчанин Дмитрий Ярош на своей странице в Facebook высказался в поддержку переименования Днепропетровской области в Сичеславскую.

«Район Кам’янського, де я народився та живу, з 16 століття належав до земель Війська Запорізького Низового й він, у людській пам`яті старожилів, до цієї пори ділиться на сотні, військово-адміністративні одиниці, заведені козацтвом ще з часів Січі.

Вище Дніпром — Мазепин острів, місце переправи українсько-шведської армії у 1709 році, нижче — пороги та Великий Луг, при якому стояли п‘ять з вісьмох запорозьких січей.

Обабіч — степи і яри козацьких вольностей, твердині паланок, городків і зимівників, де все дихає багатовіковою боротьбою за волю і долю України.

Вважаю, що Січеславська — не лише історична, але найкраща сучасна назва для області-форпосту, яка формувала перші добробати й дала відсіч планам Путіна створити Новоросію від Харкова до Одеси», — написал Дмитрий Ярош.

Нардеп отметил, что даже главную базу Украинской добровольческой армии возле старого казацкого села Дибровка, бойцы УДА между собой называют Дибравской Сечью.

Ярош написал, что, как депутат от нашей области, готов одним из первых поддержать своей подписью соответствующий проект изменений в украинскую Конституцию.

«Але вже зараз, підтримуючи славетні традиції козацтва та УНР в сучасному добровольчому русі, командування Української Добровольчоі Армії прийняло рішення присвоїти обласному загону УДА почесну назву «Січеслав», — написал Ярош.

Читайте также: Днепропетровская область может стать Сичеславской.