О платежах за транспортировку газа не может быть и речи, — Максим Голосной. Видео

Экс-голова Елизаветовки Максим Голосной комментирует решение апелляционного суда Днепропетровской области по делу «Елизаветовка против «Днепропетровскгаза».

«Я ЗМОЖУ НАВЕСТИ ЛАД В УКРАЇНСЬКОМУ ЕНЕРГЕТИЧНОМУ СЕКТОРІ!
Споживати газ у повній відповідності до 13 ст . Конституції України не лише вигідно , а і корисно.
За підсумками трирічного протистояння не зважаючи на рішення суду другої інстанції наша тергромада заощадила понад 3.5 мільйонів грн.
В результаті МИ придбали трактор, зробили вуличне освітлення та запустили місцевий комунгосп!
Ми маємо розуміти, що не може бути і мови не про які платіжки за транспортування, тому як ніхто і ніколи від імені українського народу не передавав кіпрським офшорним компаніям у безоплатне комерційне використання нашу газотранспортну мережу! Ніхто і ніколи не підписував акта приймання передачі! У них не було і немає правоустановчих документів на наш газ та нашу газотранспортну мережу! У них немає власних газосховищ та власного газу!
Я шматував «кіпріотів» при Порошенко, будушматувати і при Зеленському, співробітники ГПУ, СБУ, САП, разом з мерами інших населених пунктів можуть і далі мовчати і робити вигляд , що все гаразд. Для остаточної перемоги нам треба лише відновити конституційний лад та заборонити діяльність «офшорних компаній «, так само як це зробила Німеччина», — пишет Голосной в своем фейсбуке.