Оперативна нарада у Кам’янському щодо нічної пожежі

Міський голова Андрій Білоусов провів оперативну нараду з питань згорілого багатоквартирного будинку по вулиці Генерала Дубініна, 5.

На нараді було заслухано доповідь керівника Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Володимира Яреми, який повідомив, що 14 червня о 3:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в багатоквартирному будинку по вулиці Генерала Дубініна, 5, який розташований в Заводському районі міста. Вже о 4:29 пожежу було локалізовано працівниками пожежної команди, а  о 8:14 повністю ліквідовано. У цьому двоповерховому будинку на 24 квартири вигорів дах і це спричинило падіння перекриття другого поверху. Жертв і постраждалих серед мешканців будинку немає.

Експертна думка така, що капітально ремонтувати і відновлювати постраждалий від пожежі  будинок буде економічно недоцільно і неправильно. Є подальша загроза і небезпека обвалення конструкцій стелі між першим і другим поверхом. Тому було ухвалено рішення про розселення власників квартир. Слід зазначити, що у цьому будинку всі квартири були двокімнатні.

Наразі усіх мешканців згорілого будинку розселили. Деяка частина людей переїхала до своїх родичів, інша частина скористалася наданим гуртожитком. Міська влада силами комунальних служб та Муніципальної гвардії всім допомогли перевезти речі людей. 

На найближчий сесії Кам’янської міської ради буде розглядатися питання про надання грошової компенсації погорільцям на покупку рівноцінного житла. Також можливі варіанти  надання житла, що є у власності міста, з компенсацією для проведення необхідних ремонтних робіт.