Погибших в авиакатастрофе в Иране украинцев транспортируют на Родину

По информации пресс-службы Совета национальной безопасности и обороны Украины, на борту самолета, который потерпел катастрофу в Иране, было 11 граждан Украины. Среди погибших – двое пассажиров и девять членов экипажа.

«За оперативною інформацією, на борту Boeing 737 рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», який розбився після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані, знаходилося 2 громадянина України і 9 членів екіпажу – також громадяни України», – указано в сообщении ведомства.

Самолет регулярного рейса PS 752 «Тегеран – Киев» авиакомпании «Международные авиалинии Украины» разбился в Иране 8 января. На момент катастрофы на борту Boeing 737 было 168 пассажиров и 9 членов экипажа. По данным государственного телевидения Ирана, все они погибли.

«Зараз відбуваються переговори з іранською стороною щодо підтвердження безпечного вильоту для двох українських літаків, які мають транспортувати загиблих українців. Літаки надають Міноборони України і ДСНС, і вони готові до вильоту одразу після вирішення Іраном питань безпеки», – сообщает пресс-служба СНБОУ.
Источник: 5692.com.ua