В Каменском состоится Всеукраинский фестиваль-конкурс «Гранд-талант»

Всеукраинский фестиваль-конкурс «Гранд-талант – 2020» состоится 23 мая в Каменском. Об этом сообщают организаторы фестиваля на официальной странице в социальной сети Facebook.

«Ви просили? Гранд-талант – повертається! Після нашого повідомлення про непроведення фестивалю у 2020 році ми отримали надзвичайно багато звернень і побажань продовжити діяльність фестивалю, адже для багатьох він вже став улюбленим місцем зустрічі талановитої молоді з усієї країни, місцем обміну досвідом та незабутньо проведеного часу! Тому, спільно із Ірина Великодня ми вирішили, що фестиваль має жити, продовжувати підтримку молодих талантів та насичувати високим мистецтвом культурне життя нашої країни!», – указано в сообщении.

Фестиваль состоится 23 мая 2020 года в Каменском на базе Музыкального колледжа. Положение и регистрация онлайн уже доступны на сайте.

«Змінюємо місто, але незмінними залишаються принципи та якість. Разом із нашими надійними партнерами і надалі працюватимемо над розвитком національної культури!», – отмечают организаторы фестиваля.

Чтобы получать новости более удобным способом – подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Читайте также: В Каменском пройдут цветочные и медовые ярмарки

фестиваль талант каменское

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции