Площа займання 9,7 га: у Дніпрі надзвичайники ліквідували лісову пожежу

В понеділок, 16 вересня, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в Амур-Нижньодніпровському районі міста Дніпро. По прибуттю вогнеборці встановили, що зайнялась підстилка хвойного лісу та суха трава на загальній площі 9,7 га.
Більше новин на REPORTER.ua

Ансамбль скрипалів із Кам’янського здобув перемогу на всеукраїнському конкурсі

У Києві 1 вересня відбувся ІІІ Всеукраїнський двотуровий конкурс мистецтв “Осіннє рандеву“. Його проводила громадська організація “Динаміка успіху”.

Цей конкурс не просто об’єднав талановитих митців із різних куточків країни, а й перетворився на справжню осінню зустріч, сповнену яскравих емоцій, натхнення та нових творчих відкриттів. Як барви осені наповнюють світ теплом і красою, так і виступи й роботи конкурсантів прикрасили цю подію, додавши їй неповторного шарму.

Оцінювало учасників поважне журі, до складу якого увійшли заслужені діячі культури та мистецтв України, викладачі вищої категорії, а також актори театру та кіно.

Одним із переможців конкурсу став ансамбль скрипалів Violino (Кам’янська школа мистецтв № 2). Наші музиканти продемонстрували справжню майстерність і злагодженість. Ансамбль здобув високу нагороду – першу премію за виконання української народної пісні “Сонце низенько” (обробка М. Лисенка). Це досягнення – результат наполегливої праці, хисту та безмежної любові до музики.

Керівниця ансамблю Марія Шевченко та концермейстер Лілія Бігун отримали подяки за віру в талант, професійну підтримку у підготовці учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури.

Вітаємо Violino з блискучим результатом! Бажаємо подальших творчих злетів, натхнення та нових досягнень! Нехай скрипки в ваших руках завжди звучать на повну силу, а ваша музика знаходить відгук у серцях слухачів.

Джерело: школа мистецтв № 2

Читайте також:

Творчий дебют і Гран-прі: успіхи юних музикантів із Кам’янського

Три ліцеї Кам’янського увійшли до десятки найкращих шкіл Дніпропетровщини

Цей день в історії Кам’янського/Дніпродзержинська: нове життя старої будівлі

Отримав важке поранення: помер 23-річний захисник з Дніпропетровщини Ілля Костенко

У військово-медичному клінічному центрі Харкова помер 23-річний солдат Ілля Костенко. Він був механіком відділення кулеметних безпілотних наземних систем. У Іллі залишились мама та рідний дядько.
Більше новин на REPORTER.ua

Протягом дня російська армія атакувала два райони Дніпропетровщини: безпекова ситуація в області станом на вечір 16 вересня

Сьогодні, 16 вересня, окупанти атакували Нікопольський та Синельниківський райони. Є постраждалі та руйнування.
Більше новин на REPORTER.ua

Патрульні Дніпра виявили неповнолітнього водія під час комендантської години: подробиці

Під час комендантської години в Індустріальному районі патрульні зупинили автомобіль ВАЗ. Під час перевірки документів з’ясувалося, що кермувальнику лише 17 років і він не має водійського посвідчення.
Більше новин на REPORTER.ua

На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон, якою керували з СІЗО

Правоохоронці викрили організаторів схеми незаконного переправляння чоловіків призовного віку через держкордон. Злочин організував 27-річний житель Закарпаття, який перебуває під вартою в установі виконання покарань.
Більше новин на REPORTER.ua

У Кам’янському пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ № 2 з волейболу серед дівчат

13 вересня у Камʼянському пройшов відкритий чемпіонат ДЮСШ№ 2 з волейболу серед дівчат 2010 р.н. та 2013 р.н. до Олімпійського тижня в Україні. У змаганнях взяли участь команди з Кам’янського, Дніпра та смт Магдалинівки.

Результати змагань: 

2010р.н.

І місце – Дніпро-Воллей

ІІ місце – ДЮСШ №2 м. Кам’янське

ІІІ місце – МСДЮСШОР м. Дніпро

2013р.н.

І місце – “Пантери” ДЮСШ смт. Магдалинівка

ІІ місце – МСДЮСШОР м. Дніпро

ІІІ місце – ДЮСШ № 2 м. Кам’янське

Тренер-викладач команди ДЮСШ № 2 Віталій Серьогін.

 

Правоохоронці Нікопольщини евакуювали матір із сином із прифронтової зони

Екіпаж спецпідрозділу поліції «Білий Янгол» разом із волонтерами допоміг 47-річній жінці та її сину виїхати з небезпечної прибережної території Нікопольського району, яка постійно зазнає обстрілів.
Більше новин на REPORTER.ua

У камʼянській гімназії №12 відкрили нове укриття 

У Камʼянському до Дня міста відкрили нове укриття у гімназії №12. Воно побудоване повністю з нуля за рахунок коштів державного бюджету. Також коштом міського бюджету забезпечили укриття меблями та оснащенням.

Міський голова Камʼянського Андрій Білоусов написав про це у своєму телеграм-каналі.

“Це справжня підземна школа площею понад 1000 м². Тут є навчальні кабінети, медичний пункт, кімната для харчування та відпочинку, санвузли й актова зала. Укриття обладнане сучасною системою вентиляції, забезпечене зв’язком, інтернетом і всіма необхідними комунікаціями. Над ним побудовано багатофункціональний спортивний стадіон. Відтепер усі учні гімназії зможуть навчатися в одну зміну. 

Також за рахунок державної субвенції ми продовжуємо будівництво укриття у ліцеї №22, яке завершимо до кінця року. У Кам’янському особливу увагу приділяємо безпеці учнів. Постійно вдосконалюємо наші укриття. Лише цього року у 12 навчальних закладах проведено модернізацію та розширення укриттів. Попри війну, яка триває вже понад три роки, наше місто зберегло повноцінний освітній процес. Бо ми розуміємо: освіта дітей — це майбутнє країни”, – зазначив Білоусов.

Інформаційний портал міста Кам'янське

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально цікавим для вас. Натиснувши «Прийняти», ви дозволяєте використовувати файли cookie на нашому веб-сайті.