Центр молодіжних ініціатив Кам’янського планує допомагати молоді з числа ВПО працевлаштовуватись

У Центрі молодіжних ініціатив Кам’янського розповіли про свої найближчі плани допомоги переселенцям.

Протягом серпня 2022 року Центром молодіжних ініціатив реалізовуватимуться проєкти «Сприяння працевлаштуванню молоді з числа ВПО у Кам’янській міській територіальній громаді Дніпропетровської області» та «Розширення можливостей і посилення спроможності внутрішньо переміщених осіб у Кам’янській міській територіальній громаді Дніпропетровської області», в рамках яких буде проведено 8 заходів та міське опитування потреб молоді.

Проєкти проводитимуться за сприяння Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Благодійним Фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах конкурсу ініціатив на підтримку діяльності Рад ВПО в рамках програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді).

Також, впродовж серпня-грудня 2022 року Центром молодіжних ініціатив реалізовуватиметься проєкт «Арт-терапія для дітей та підлітків з числа ВПО», що має на меті гармонізувати психоемоційний стан дітей та підлітків з числа ВПО віком 6-18 років, які проживають у місті шляхом проведення 80 занять з арт-терапії. 

Проєкт реалізовується у рамках програми «Єднання заради дії», що впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).