У Кам’янському пройшов другий півфінал осінньої першості з футболу

У Кам’янському зіграли другий півфінальний матч осінньої першості міста з футболу в лізі «А». На стадіоні 18-ї школи грали «АФК» та «Рапід».

Про це повідомляє Федерація футболу Кам’янського.

У першому таймі гра була рівною – спочатку «АФК» відкрила рахунок після швидкої атаки, але «Рапід» зрівняв його після пенальті. Потім «АФК» забили м’ячі після штрафного та помилки воротаря «Атлетика», але ті зуміли скоротити просвіт після прострілу вздовж воріт «АФК».

Підсумок першого тайму 3:2 на користь “АФК”. У другому таймі малюнок гри змінився — «Рапід» явно «розклеївся». «АФК» зуміли забити у ворота «Рапіда» ще 4 м’ячі, але суперники так і не змогли протиставити їм щось серйозне. У підсумку – 7:2 на користь “АФК”, і ця команда виходить у фінал ліги “А” осіннього чемпіонату Кам’янського. Фінальний матч відбудеться наступної суботи, 22 жовтня, на стадіоні 18-ї школи.