Британська розвідка спрогнозувала характер боїв за Донецьку область

Після захоплення майже всієї території Луганської області російські війська спробують взяти під контроль і Донецьку область. Міста рівнятимуть із землею артилерією.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Великобританії в Twitter.

Як наголошується в повідомленні, битва за Донбас характеризувалася повільними темпами наступу і масованим застосуванням Росією артилерії, в ході якої міста дорівнювали із землею. "Бої в Донецькій області майже напевно триватимуть в такому ж ключі", – вважають у британській розвідці.

У Міноборони Британії вважають, що відносно швидке захоплення Росією Лисичанська розширює її контроль практично на всю територію Луганської області, дозволяючи їй заявляти про істотний прогрес у досягненні політичної мети, яку вона представила як безпосередню мету війни, а саме "звільнення" Донбасу.

"На відміну від попередніх фаз війни, Росія, ймовірно, досягла досить ефективної координації між принаймні двома угрупованнями військ: центральним угрупуванням, ймовірно, під командуванням генерал-полковника Олександра Лапіна, і Південним угрупуванням, ймовірно, під командуванням нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна", – йдеться у зведенні.

Українські сили, ймовірно, в основному відведені в хорошому стані відповідно до планів. Утримуваний українцями район Сєвєродонецьк-Лисичанськ являв собою виступ або виступ, який росіяни могли атакувати з трьох сторін. "Існує реальна ймовірність того, що тепер українські сили зможуть відступити до більш зручної для оборони випрямленої лінії фронту", – зазначають у Міноборони Британії.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, після захоплення Лисичанська, увага Росії майже напевно переключиться на захоплення Донецької області, більша частина якої залишається під контролем українських сил.

Термінові і важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Генштаб показав знищення російської техніки на півдні (відео)

Українці бійці продовжують нищити ворожу техніку та самих окупантів на півдні. Опубліковано кадри роботи 59 ОМБр ім. Я. Гандзюка по росіянах.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку Генштабу ЗСУ.

"59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка якісно, аж "іскрить", стримує російські війська на півдні України – воїни щоденно нищать військову техніку та живу силу ворога", – йдеться в описі під відео.

Нагадаємо, за минулу добу ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ на південному напрямку знищили 30 окупантів, танк Т-62, реактивну систему залпового вогню "Ураган", гаубицю "Мста-Б", вісім автомобілів і два склади з боєприпасами.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

ЗСУ ліквідували ще 150 окупантів: названо нові втрати Росії

За минулу добу Збройні сили України ліквідували 230 російських окупантів. Всього з початку повномасштабного вторгнення Росія втратила 36350 військовослужбовців.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Генштабу ЗСУ в Facebook.

Найбільших втрат росіяни зазнали на Слов'янському та Донецькому напрямках.

Загальні бойові втрати Росії на е липня орієнтовно склали:

особового складу – близько 36350 (+150) осіб ліквідовано; танків – 1594 (+5); бойових броньованих машин – 3772 (+18); артилерійських систем – 806 (+2); РСЗВ – 247 (+1) ; засоби ППО – 105 (+0); літаків – 217 (+0); вертольотів – 187 (+0); БПЛА оперативно-тактичного рівня – 660 (+2); крилаті ракети – 144 (+0); Кораблі / катери – 15 (+0); автомобільної техніки та автоцистерн – 2634 (+5); спеціальної техніки – 65 (+0).

Нагадаємо, ЗСУ вдарили по декількох складах в російському тилу на окупованому Донбасі.

Крім того, українські війська вдарили по військовому складу росіян в окупованому Сніжному.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Подготовка к учебному году: спасатели проверяют безопасность убежищ в школах Днепропетровской области

4 июля инспекторский состав Новомосковского районного управления Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области осуществили комиссионное обследование укрытий в учебных заведениях, находящихся на территории Магдалиновской ТГ. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

Ситуація у Кам’янському на ранок 5 липня

У Кам’янському доба пройшла без надзвичайних подій. Нині все спокійно. Ситуація стабільна та контрольована. Про це вранці 5 липня повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Також мер зазначив, що в області ніч та ранок були напруженими: ворог знову обстрілював Криворізький район та випустив по Дніпропетровщині 7 ракет. Шість із них збили наші військові:

«Доброго ранку! Вівторок, 5 липня.  

На Дніпропетровщині напружені ніч та ранок у Криворізькому районі. Ворог знову обстріляв Зеленодольську громаду. У Зеленодольську поцілив по дачному масиву, у Великій Костромці – по одній з вулиць. Село частково без світла. Масштаби руйнувань уточнюються. Попередньо, ніхто не постраждав. 

Також рано вранці над Дніпром та Синельниківським районом наші військові збили 6 ракет, з 7 запущених ворогом на нашу область. У Дніпрі уламки збитої ракети спричинили загоряння. Рятувальники вогонь приборкали. Ніхто не постраждав. 

У місті Покров зруйновані кілька будинків у приватному секторі. На місці працюють рятувальники. Попередньо, без постраждалих. 

У Кам’янському доба минула без надзвичайних подій. Наразі все спокійно. Ситуація стабільна та контрольована.  

Дякуємо Збройних Силам України та всім нашим воїнам, які вже 132 доби мужньо боронять країну від повномасштабного вторгнення росії! 

Нехай день буде мирним та тихим! Бажаю всім вдалого вівторка!  

Разом до Перемоги!»

В Терновке будут судить бизнесмена, обокравшего бюджет на 115 тыс. грн. на ремонте дорог

Летом 2018 года, злоупотребляя служебным положением, директор предприятия в официальных документах заведомо завышал фактический объем и стоимость строительных работ. Благодаря этому ему удалось уже в третий раз завладеть более чем 115 тыс. грн. из местного бюджета. Эти деньги выделяли на ремонт асфальтобетонного покрытия нескольких улиц в Терновке (Днепропетровская обл.). Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

Війська РФ готують наступ на Бахмут і Сіверськ, але навряд чи досягнуть результату, – ISW

Російські війська готують наступ на Бахмут і Сіверськ, проте виснажені підрозділи армії окупантів після боїв за Лисичанськ навряд чи зможуть досягти успіху.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ISW.

Російські війська, ймовірно, будуть продовжувати просуватися на захід від траси Бахмут-Лисичанськ, щоб в результаті пройти в Бахмут І Сіверськ, хоча їх здатність зробити це успішно після втрат, понесених при спробі взяти Лисичанськ, сумнівна.

Дані системи дистанційного зондування NASA Fire Information for Resource Management System зафіксували ряд пожеж біля спірного, Клинового і Вугледарської електростанції 4 липня.

За даними Інституту, ЗСУ все частіше атакують російську військову інфраструктуру за допомогою вогню по непрямому наведенню і з наданих США систем HIMARS в глибині окупованих територій. Наданий Заходом HIMARS демонструє, як Західна військова допомога надає Україні нові й необхідні військові можливості.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російські військові відмовляються виконувати накази керівництва і хочуть звільнятися з армії.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Інформаційний портал міста Кам'янське

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально цікавим для вас. Натиснувши «Прийняти», ви дозволяєте використовувати файли cookie на нашому веб-сайті.