В ООН попередили про ризик безпрецедентного голоду у світі до кінця року

В ООН заявили про ризик поширення голоду у світі до кінця поточного року. Наступний рік може бути ще важчим.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters.

За словами генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша, війна на території України ще більше посилила проблеми, які назрівали роками. Йдеться про кліматичні порушення, пандемію коронавірусу та інше.

"Існує реальний ризик того, що в 2022 році буде оголошено багаторазовий голод. А 2023-й може бути ще гіршим", – сказав Гутерреш.

Також генсек відзначив, що голод у 2022 році є неприйнятним.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що, згідно зі звітом європейських інститутів, який опублікувала газета El País, війна в Україні загрожує світові катастрофічним голодом та міграційною кризою.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

ЗСУ відбили штурм на околиці Лисичанська, а росіяни захопили Миколаївку: зведення Генштабу

Українські бійці відбили ворожий штурм на околиці Лисичанська. Окупанти тимчасово оволоділи Миколаївкою.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Facebook-сторінку Генерального штабу ЗСУ.

"В акваторіях Чорного та Азовського морів ворог утримує чотири носії крилатих ракет морського базування", – пишу пресслужба.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках:

Суттєвих змін не відзначено. Ворог вів артилерійський вогонь в районі населеного пункту Бояро-Лежачі Сумської області.

На Слобожанському напрямку:

Ворог намагається створити умови для переходу у наступ на напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов’янськ.

На Харківському напрямку:

Окупанти намагаються не допустити просування ЗСУ в бік державного кордону на північ та північний схід від міста Харків. Також російські військові намагаються вести штурм, аби покращити своє тактичне положення. Обстріляли райони населених пунктів Руська Лозова, Старий Салтів, Чугуїв, Печеніги та Байрак.

На Слов’янському напрямку:

Ворог зосередив свої зусилля на веденні наступу в напрямку Довгеньке – Долина. Ворог вів штурмові дії у напрямках Сулигівка – Вірнопілля та Дібрівне – Курулька, однак наші бійці відбили їх. Окупанти провели мінування в районі населеного пункту Долина.

На Сєвєродонецькому напрямку:

Окупанти здійснили артилерійські обстріли в районах населених пунктів Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Лоскутівка та Спірне та завдали авіаційного удару в районі Лисичанська.

"Українські захисники успішно відбили штурм в районі південної околиці Лисичанська. Ворог, за підтримки артилерії, розпочав штурмові дії у напрямку Вовчоярівки, бойові дії тривають", – додає пресслужба.

На Бахмутському напрямку:

Російські військові обстріляли зі ствольної артилерії райони населених пунктів Білогорівка, Яковлівка та Майорське та завдали авіаударів поблизу Яковлівки, Миколаївки і Покровського. Окупанти оволоділи Миколаївкою. Здійснили розвідку боєм в напрямку Миронівка – Вуглегірська ТЕС, однак провалились. Застосувавши авіацію, окупанти завдали удару по місту Костянтинівка.

На Краматорському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках:

Окупанти систематично ведуть вогонь вздовж лінії зіткнення, аби не допустити перекидання наших бійців на інші напрямки.

"Завдав авіаударів у районах населених пунктів Павлівка та Вугледар. Здійснював артилерійські обстріли в районі населеного пункту Сіверськ. Штурмові дії в районі Мар’їнки українські воїни вже вкотре відбили. Ворог відійшов", – пише Генштаб.

На Південнобузькому напрямку:

Ворог зосереджує свої зусилля на утриманні зайнятих рубежів. Під час наступу наших бійців, частина сил окупантів покинула позиції та втекла в район населеного пункту Ольгіне Бериславського району Херсонської області.

Нагадаємо, РБК-Україна писало про те, що з початку війни проти України, Росія втратила більше ніж 34,5 тисячі військових.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Для виконання бойових завдань кам’янчани передали бійцям ЗСУ дрон та авто

Кам’янське продовжує допомагати бійцям ЗСУ знищувати російських окупантів, які прийшли на нашу землю.

Автомобіль Volkswagen T5, спеціалізований дрон та електрогенератор були передані мером Кам’янського Андрієм Білоусовим, спільно з міськими підприємцями Валерієм Бережним та Владленом Єрмаковим, нашим воїнам на передову.

Безпілотний апарат може виконувати тривалі польоти та спеціально призначений для виконання бойових завдань. З собою він може захопити міну вагою 17 кг, щоб скинути її у потрібне місце.

Зазначимо, що це далеко не перша передача таких пристроїв на фронт.

Мер Кам’янського Андрій Білоусов побажав кожному воїну повернутися додому живим та неушкодженим.

Бійці повідомили, що обов’язково випробують пристрій найближчим часом.

Вступление в Евросоюз – наш шанс и перспектива жить лучшей жизнью. Но нам нужно стать равными среди сильных, – Загид Краснов

Вчера, 23 июня, во время саммита в Брюсселе все лидеры Европейского Союза единогласно поддержали предоставление Украине статуса кандидата на вступление в ЕС. Это правильный вектор для развития Украины, уверен известный политик и бизнесмен Загид Краснов. Однако, по его мнению, нашей стране предстоит большая работа, чтобы измениться и войти в Евросоюз сильными и подготовленными. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

Предлагал 3000 грн сотрудникам патрульной полиции: житель Покрова осужден на 2 года

В мае 2022 года за нарушение ПДД был задержан житель г. Покров, который предложенил взятку работникам полиции в размере 3000 гривен и положил в папку с документами, чтобы избежать административной ответственности. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

В Кривом Роге в квартире были найдены мумифицированные тела матери и сына: подробности

В Кривом Роге в собственной квартире скончались мать и сын. Их тела пролежали там 3 месяца, пока по дому не начал распространяться специфический запах. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

Съехал в канаву и врезался в дерево: ДТП в Хортицком районе Запорожья

24 июня на ул. Сергеенко в Запорожье водитель легкового автомобиля «Ford» съехал в канаву и врезался в дерево. В результате ДТП травмировались двое мужчин. Больше новостей на РЕПОРТЕР.ua

В боях за Україну загинув кам’янчанин солдат Єгор Гуторов

22 червня зупинилося серце солдата Гуторова Єгора Сергійовича, який проходив військову службу в лавах Національної гвардії України. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Єгор Гуторов народився 7 листопада 1984 року. Закінчив ПТУ №24. У нього залишилися донька, батьки та брат.

Прощання відбудеться 25 червня о 12-15 за адресою: вул.Харківська, 21. Панахида пройде о 13-00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул.С.Слісаренка, 34), поховають воїна о 14-00 на Алеї Героїв військового кладовища на Соцмісті.

“Війна – важке випробування для кожної людини, а особливо для тих, хто зі зброєю в руках боронить країну”, – зазначив мер.

Вічна пам’ять і слава воїну-захиснику! Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлого.

Інформаційний портал міста Кам'янське

Ми використовуємо файли cookie, щоб зробити наш веб-сайт максимально цікавим для вас. Натиснувши «Прийняти», ви дозволяєте використовувати файли cookie на нашому веб-сайті.