Щоб позбутися від ненависних зайвих кілограмів, зовсім не обов'язково виснажувати свій організм значними фізичними навантаженнями або голодуванням. Спеціалісти розповіли, яких 7 простих правил потрібно дотримуватись, щоб мати струнку фігуру. Якщо зайва вага не пов'язана із серйозними проблемами зі здоров'ям, ці рекомендації точно вам допоможуть.
Вода
Рекомендується пити не менше двох літрів води на добу, рівномірно розподіляючи цей об'єм протягом дня. Крім того, слід ввести звичку споживати склянку води перед кожним прийомом їжі.
Овочі
Спеціалісти радять їсти якомога більше овочів, заміняючи ними страви, що містять швидкі вуглеводи. Кожну трапезу варто починати з овочевого салату.
Поведінка під час трапези
Щоб схуднути, слід їсти страви не поспішаючи, ретельно пережовуючи. При цьому не можна одночасно займатися іншими справами: читати, дивитися телевізор, говорити по телефону.
Перекуси
Не можна зловживати перекусами. Якщо ви ведете надмірно активний спосіб життя, допустимо робити 1-2 перекуси на день.
Сон
Якісний сон та відпочинок – важлива складова нормального обміну речовин в організмі в цілому. Тому слід подбати про достатній час для сну, зручну постіль та тишу у спальні.
Прохолода
Дослідженнями підтверджено, що прохолода в приміщенні позитивно впливає на процес схуднення та загальний стан організму.
Вузькі штани
Щоб контролювати свою вагу, спробуйте носити обтягуючі штани. Це буде додатковим стимулюючим фактором від непотрібних перекусів.
Ці правила справді допомагають схуднути буквально за кілька днів, спробуйте – і впевнитесь.
Джерело: 5692.com.ua
Архів за день: 27.08.2023 23:00
Завтра одне з найважливіших християнських свят: кого шанують віряни 28 серпня
Завтра, 28 серпня, християни відзначатимуть останнє двунадесяте свято – Успіння Пресвятої Богородиці. Вважається, що саме цього дня Діва Марія, Матір Божа, завершила свій земний шлях.
У християнстві це вважається не смертю, а засинанням перед переходом у Царство небесне.
Християни вважають Успіння Пресвятої Богородиці одним із найзначніших свят, адже воно має глибокий символічний і духовний сенс.
Марія була обрана богом для того, щоб стати матір'ю Христа, вона стала посередницею між Господом і людством. Діва Марія була першою ученицею Бога і стала втіленням вірності, смирення та віри.
Для вірян Успіння Пресвятої Богородиці має не тільки сакральний, а й практичний сенс. Цей день нагадує християнам про їхнє головне призначення – прагнути до Господа і жити для нього. Діва Марія для вірян – зразок для наслідування і символ християнського послуху.
Як вшановують Успіння
Це роблять у різний спосіб – ідуть до церкви на богослужіння, до храму несуть квіти та фрукти. Такі приношення є вдячністю Богові за його благословення і гарний урожай. Деякі християни за два тижні до настання дня Успіння Богородиці починають дотримуватися посту.
Прикмети
Народні прикмети кажуть, що в це свято заборонено ходити по росі босими ногами – вважається, що це сльози Божої Матері. Також цього дня заборонено лаятися і сваритися, а також носити брудне взуття.
Джерело: 5692.com.ua
Як побороти буденність: кілька простих способів позбутися рутини
Якими б не були наші плани і ставлення до життя, повністю уникнути щоденної рутини не вдасться. Після канікул, відпусток, подорожей ми повертаємося додому, і знову починається біг по колу – робота-дім.
Як боротися з буденністю та урізноманітнити своє життя так, щоб рутина не призвела до нудьги, або, що ще гірше, до депресії?
Відчуття новизни – мікроподорожі
Для того щоб зробити своє життя яскравішим і різноманітнішим, зовсім не обов'язково вирушати в далекі довгострокові подорожі. Навіть невеликий похід протяжністю кілька кілометрів, пікнік, прогулянка біля річки або озера – це вже подорожі в мініатюрі.
Куди б ви не вирушили, отримаєте нові емоції та відчуття, адже саме вони є головними ворогами нудьги.
Вихід із зони комфорту
У повсякденному житті екстриму не так вже й багато, тому іноді варто погоджуватися на невеликі авантюри. Несподівані вчинки, спонтанні поїздки – усе це вносить нотки новизни в рутину.
Не читайте радянських газет перед обідом
Цитата з відомого твору і сьогодні залишається актуальною. Не варто зловживати продуктами численних медіа – величезна кількість інформації, причому, здебільшого, негативної, негативно впливає на настрій і самопочуття.
Фахівці радять віддавати перевагу перегляду кіно, читанню книжок і заняттю улюбленим хобі. Хобі – поняття індивідуальне, тут не може бути універсальних порад. Кожен може вибрати собі захоплення до смаку.
Джерело: 5692.com.ua
Де у Дніпрі не буде світла 28 серпня: адреси
У Дніпрі з 28 по 31 серпня заплановане масштабне вимкнення світла. Про це повідомили у прес-службі енергетичної компанії “ЦЕК”.
Які напої втамовують спрагу: рекомендації медиків і дієтологів
Літні місяці для багатьох із нас – час відпочинку, відпусток, канікул. Але літо може ставати не дуже комфортним, якщо встановлюється виснажлива спека.
У такі дні людський організм швидко втрачає рідину. Відновлювати водний баланс необхідно, і вода – далеко не єдиний напій, який допоможе впоратися зі спрагою.
Зелений чай
У спеку зелений чай можна пити охолодженим, з льодом і навіть гарячим. У теорії, що гарячий чай допомагає впоратися зі спекою і спрагою, є як прихильники, так і противники.
Прихильники вживання гарячих напоїв у спеку кажуть, що під час їхнього вживання судини розширюються, людина пітніє і коли піт випаровується, організм охолоджується.
Противники цієї теорії вважають, що пітніти й охолоджуватися після чаю, звісно, можна, от тільки це може призвести до швидкого зневоднення. Тож у випадку з гарячим чаєм у спеку потрібно орієнтуватися не на моду і чужі думки, а на своє самопочуття.
Соки
Дієтологи у спеку рекомендують чергувати вживання води і соків. Йдеться саме про натуральні соки з низьким вмістом цукру. Від магазинних соків з високим вмістом цукру спрага стане тільки сильнішою.
Вода
Вода – найпростіший і найправильніший вибір для втамування спраги у спеку. Охолоджена вода допомагає впоратися зі спрагою і підтримати водний баланс на оптимальному рівні.
Що не потрібно пити у спеку
Вчені та дієтологи одноголосно заявляють, що під час спеки потрібно уникати вживання солодких і алкогольних напоїв. Увечері, коли спека трохи спадає, можна випити трохи вина, пива або іншого напою з невисоким вмістом алкоголю. А ось від міцних напоїв улітку краще відмовитися повністю.
Джерело: 5692.com.ua
В Україні стало простіше отримати статус учасника бойових дій
Кабмін змінив правила набуття статусу учасника бойових дій.
Не користуйтесь новим смартфоном, поки не виконаєте ці 4 дії: що потрібно зробити одразу після покупки
Акцентуючись на характеристиках та зовнішньому вигляді при купівлі нового смартфону, не всі замислюються над тим, з чого слід починати роботу з ним. Експерти рекомендують виконати ряд простих дій одразу після покупки нового гаджету, що надалі допоможуть безпечно ним користуватись.
Перевірка походження
Насамперед слід впевнитись, що придбаний вами телефон оригінальний і не вкрадений.
Для цього потрібно перевірити IMEI-код такими способами:
ввести запит *#06# та отримати комбінацію на екрані;
зняти задню кришку з гаджета та передивитись цифри під акумулятором;
подивитись цифри на наклеєному стікері на коробці від телефону.
Ці комбінації цифр мають збігатися.
Вивчення інструкції
Далі потрібно ознайомитись із інструкцією, щоб дізнатися про приховані можливості придбаного смартфона і дізнатись його повний потенціал. Варто звернути увагу на те, в якому додатку в новому пристрої знаходяться необхідні функції.
Видалення захисної плівки
Плівка, яка є на телефоні, не допоможе захистити екран від подряпин та відколів, а лише заважатиме під час роботи. Це технологічна плівка, яка здатна захистити від попадання пилу та вологи під час перевезення в коробці. Тому її слід видалити та бажано приклеїти якомога швидше якісну захисну плівку або скло.
Створення резервних копій
На випадок втрати, пошкодження або заміни смартфона слід створити резервне копіювання інформації. Це можна зробити за допомогою самого телефону або скориставшись хмарою через обліковий запис. Щоб не втратити жодних даних, рекомендується налаштувати автоматичне щотижневе резервування.
Джерело: 5692.com.ua
33 займання протягом доби: знов палають екосистеми Дніпропетровщини
Загальна площа знищених вогнем екосистем склала понад 31 га.
Поділяться останнім і ніколи не підведуть: найкращі друзі за знаком Зодіаку
Знайти справжнього друга – справжнє випробування, адже далеко не всім людям близькі такі поняття, як взаємопідтримка, відданість, чесність. Справжній друг – той, з яким почуваєш себе комфортно, хто найкраще розуміє, завжди готовий вислухати та прийти на допомогу. Астрологи розповіли, серед яких знаків Зодіаку варто шукати таких людей.
Рак
Під цим знаком народжуються товариські та надзвичайно доброзичливі люди, які відкриті для спілкування. Вони легко заводять нові знайомства, при цьому вміють їх підтримувати протягом тривалого часу. Їх насправді хвилює, як справи у друзів і чи не потребують вони допомоги.
Раки мають велике серце, завжди готові підтримати у скрутну хвилину, навіть попри власну зайнятість та наявність проблем. Як друзі вони – справжній скарб.
Стрілець
Ці люди легко завойовують симпатії оточуючих, адже вони дуже відкриті, активні, оптимістичні. Представники цього знаку мають приємну ауру, вміють підтримувати цікаві розмови, чесні та щирі. Нерідко після перших хвилин спілкування зі Стрільцями здається, що ви знайомі вже цілу вічність та маєте багато спільного.
Народжені під цим знаком ніколи не стануть заздрити досягненням друзів, а навпаки, допомагатимуть їм досягати більших результатів.
Водолій
Представників цього знаку виділяє надзвичайна щедрість – вони залюбки діляться тим, що мають, нічого не чекаючи натомість. Крім того, вони дуже чутливі та на все мають свій власний погляд. При чому це не заважає їм глибоко розуміти і відчувати найвіддаленіші глибини душі інших людей.
Водолії – люди, на яких можна покластися у будь-якій ситуації. Вони ніколи не засудять та не критикуватимуть друзів, допоможуть не тільки словом, а й ділом.
Джерело: 5692.com.ua
В Україні спростили процедуру оформлення відпусток і звільнення військових
Нещодавно Кабмін запровадив електронний документообіг для проходження військово-лікарської комісії.