Це єдиний садочок на 9-му мікрорайоні Лівобережжя.
Два роки заклад не функціонував через капітальний ремонт, який виконує обласний департамент капітального будівництва. Остаточне завершення капремонту відбудеться після того, як проєкт відкоригують.
Силами міського бюджету в будівлі була відремонтована покрівля, приведено у відповідність вимогам укриття та виконано інші ремонтні роботи.
На сьогоднішній день садочок відкриває 4 групи і зможе прийняти 80 дітей.
Для запису дитини батькам потрібно звернутися до керівництва закладу.
У разі великої кількості звернень в наступному році кількість мість буде збільшена шляхом проведення ремонту для відкриття додаткових груп.
Джерело: 5692.com.ua
Архів за день: 27.01.2023 21:00
У Кам’янському чоловік звернувся по допомогу в бордель і отримав відмову
28 грудня в Кам'янському, близько 21:00, на вулиці Олекси Сокола (колишня Червоноармійська), сталася бійка. Двоє невідомих побили чоловіка.
У результаті бійки потерпілий отримав незначні ушкодження. Трохи згодом він виявив, що в нього вкрали телефон. До поліції він звертатися не став, а хоче сам знайти кривдників.
Усе сталося неподалік відомого в Кам'янському "будинку розпусти", який працює вже багато років. Він звернувся до керівництва і попросив записи з камери відеоспостереження, на що отримав відмову.
Якщо ви стали свідками події, або бачили щось підозріле в цей час, потерпілий просить написати на електронну пошту – [email protected]
Читайте також: З 1 січня українці отримуватимуть державну допомогу по-новому: кому подовжать виплати автоматично, а хто має подати документи заново
Видаляємо плісняву без хімії за допомогою підручного засобу, який точно є на вашій кухні. Фантастичний метод який доступний кожному
Джерело: 5692.com.ua
Що потрібно робити на Новий рік, щоб привернути щастя і гроші
Зовсім скоро в Україні настане новий рік. Наші предки завжди відзначали Новий рік, проте було це свято в день весняного рівнодення.
Незважаючи на те, що дата свята завжди змінювалася – прикмети залишилися незмінними, і якщо їм слідувати – можна залучити додому і щастя, і багатство.
Що потрібно зробити в Новий рік
Хліб
Наші пращури здавна вірили, що ситна вечеря у святковий день привертає достаток і благополуччя в прийдешній рік. Для того, щоб вечеря була правильною – завжди випікався домашній великий хліб.
Новорічний хліб має бути з найкращого борошна і тіста, яке довго вимішується під читання молитви. Шматочок святкового хліба покуштувати повинен кожен член родини.
Монети достатку
Стати багатшим хочуть усі й завжди, і це можна влаштувати, дотримуючись простих традицій. Наші предки здавна перед Новим роком розкладали в кутах будинку монети. Потім ці монети прикривала пшениця від колядників.
Підмітати або викидати ці монети суворо заборонено.
Спалити стару енергію
Якщо у вас є бажання очистити оселю від старої та важкої енергії, яка осіла в ній за рік, – варто спалити віник, яким ви прибирали впродовж року. Саме той предмет побуту накопичує в собі найбільшу кількість негативної енергії.
Читайте також: Що не можна дарувати на Новий рік: подарунки, які приносять біду
Джерело: 5692.com.ua
У Кам’янському у жінки вілучили 17 сліп-пакетів метамфетаміну
29 грудня поліцейські Кам'янського РУП спільно з бійцями полку поліції особливого призначення ГУНП під процесуальним керівництвом Кам'янської окружної прокуратури провели санкціонований судом обшук у 27-річної мешканки Кам'янського.
Під час слідчих дій за місцем мешкання фігурантки правоохоронці вилучили сліп-пакети з кристалічною речовиною, схожою на метамфетамін. Всі вилучені речовини направили на експертне дослідження.
Обшук проводився в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Джерело: 5692.com.ua
Популярний поштовий оператор дозволив отримувати посилки без документів
Несподіваний подарунок для клієнтів вирішили зробити в Укрпошті. Тепер можна отримувати посилки без документів. Як і скрізь, є один незначний нюанс.
Клієнти давно просили спростити процедуру отримання. Їхні прохання почули.
Оновлення, на яке всі так чекали. З 27 грудня в усіх відділеннях Укрпошти можна отримати відправлення без документів – за допомогою SMS-повідомлення! – заявили представники компанії.
Така можливість є тільки у фізосіб. Відправнику потрібно лише вказати мобільний номер одержувача, і пройти за певними критеріями:
цінність до 15000 гривень, наложка до 5000 гривень;
міжнародне відправлення до 20000 гривень;
відсутність мітки "Вручити особисто" і "Судова повістка".
Читайте також: Нумерологічний прогноз на 2023 рік: які щасливі числа та дні для кожного знака
Зарплати, субсидії та пенсії: усі зміни з 1 січня 2023 року
В "Укрзалізниці" розповіли чи буде подорожчання квитків на потяги
Джерело: 5692.com.ua
В Україні продають дуже рідкісну монету “1 копійка” 2010 року за 35000 гривень: чим вона особлива та чи коштує вона своїх грошей
Унікальна монета номіналом "1 копійка", яку зустрінешь дуже рідко, продається майже за тисячу доларів. Вартість, яку вказав продавець складає 35 000 гривень або $973 та продається по фіксованій ціні, тобто хто перший купить, тому достанеться такий скарб.
Даний лот дуступний на сайті інтернет-аукціону Vioility. Продавець з ніком Avers1 зазначив, що монета знаходиться в місті Київ, але він готовий надіслати її в будь яку країну світу.
Чому така монета коштує як Таврія
Майже всі монети номіналом "1 копійка" були з нержавіючої сталі, тоді як цей екзепляр виготовлений зі срібла. Продавець вказав, що монета випустилася в 2010 році, діаметр складає 16 мм, вага виробу 2,28-2,3 г, тоді як в звичайних монетах цього номіналу вага 1,5 г.
Лот виставлений на продаж 27 грудня, а за ним вже стежать 23 користувача. Продавець зазначив, що розрахунок можливий на картку українського банку, або при особистій зустрічі в Києві. Товар продається такий, котрий не зазнав ніякої реставрації.
Звичайні монети 1 копійка 2010 року не становлять ніякої цінності для колекціонерів та зазвичай їх не можна зустріти на подібних сайтах з продажу унікальних або антикварних товарів. Але, за наявності заводського браку, напливу металу або якщо монета виготовлена з цінних металів, вона може коштувати дуже дорого.
Читайте також: Що потрібно робити на Новий рік, щоб привернути щастя і гроші
Джерело: 5692.com.ua
Що робити, якщо не приходить платіжка за газ: покрокова інструкція
Дуже часто багато хто звик підбивати підсумки місяця (платити за комуналку) в певні дні. На жаль, не завжди всі платіжки приходять вчасно.
У Нафтогаз іноді надходять скарги про те, що платіжки "доходять" до одержувачів занадто пізно. Тому зробили покрокову інструкцію, як можна прискорити отримання платіжки.
Зазвичай Укрпошта доставляє платіжки після 20го числа кожного місяця. Можна отримати і швидше.
Як отримати платіжку за газ онлайн
Є особистий кабінет – my.gas.ua.
Можна скористатися чат-ботом GASUA (він є в Messenger, Telegram, Viber).
Заходимо в особистий кабінет і переходимо в "історію розрахунків". Навпроти потрібного місяця обираємо "завантажити рахунок".
Як отримати паперову платіжку за газ
Роздрукувати паперовий рахунок можна в терміналах EasyPay, які є в кожному місті. У терміналі потрібно ввести "Нафтогаз" у рядку пошуку та обрати послугу "Нафтогаз, рахунок на оплату".
Вводите номер особового рахунку та вписуєте прізвище власника рахунку. Система відобразить деталі та запропонує надрукувати платіжку.
Ввести номер особового рахунку та вписати прізвище клієнта – власника особового рахунку.
Крім цього, рахунок можна отримати в банках-партнерах – ПУМБ, Ощадбанк і, навіть, у Новій Пошті.
Читайте також: Нумерологічний прогноз на 2023 рік: які щасливі числа та дні для кожного знака
Зарплати, субсидії та пенсії: усі зміни з 1 січня 2023 року
В "Укрзалізниці" розповіли чи буде подорожчання квитків на потяги
Джерело: 5692.com.ua
Синоптики приголомшили прогнозом погоди на січень: чого чекати від першого місяца 2023 року
Найближчими днями сильних морозів в Україні не буде, але ночі на початку січня все ж таки очікуються прохолодними. Про це у коментарі РБК-Україна повідомила заступник начальника відділу метеопрогнозування Українського гідрометцентру Наталія Голеня.
За її словами, наприкінці січня очікуються незначні заморозки.
Все одно якісь періоди холодної погоди будуть. Швидше за все, це буде десь кінець січня або після 15 січня. Якщо не на Різдво, то на Водохреща має бути і сніг, і мороз, – зазначила Голеня.
За її словами, найхолодніші дні – 5-7 січня, коли нічна температура в більшості регіонів України може опускатися до 5 градусів нижче нуля.
Так не може бути, що весь місяць буде без морозів, такого ще не було. Навіть у найтеплішому січні 2007 року після 20 числа відбулося різке зниження температури до 16-20 градусів, на північному сході – до мінус 23 градусів, – нагадала синоптик.
Вона наголосила, що щось подібне може статися і в Україні цього року. "Швидше за все, у другій половині, особливо в останній декаді, може бути холодно, з морозами", – сказала вона.
Цей же прогноз підтвержує сайт Gismeteo, за даними якого, майже по всій Україні січень буде максимально теплим.
Читайте також: Нумерологічний прогноз на 2023 рік: які щасливі числа та дні для кожного знака
Зарплати, субсидії та пенсії: усі зміни з 1 січня 2023 року
В "Укрзалізниці" розповіли чи буде подорожчання квитків на потяги
Джерело: 5692.com.ua
Українці зможуть отримати від 7 до 23 тисяч гривень: кому з громадян передбачена нова фінансова допомога
Повномасштабна війна вплинула ледве не на кожного українця. Багато з громадян нашої країни залишилися без роботи й доходу. Проте держава та міжнародні організації пропонують людям, що опинилися в скрутному становищі, фінансову допомогу.
Останнє таке рішення було прийнято ЮНІСЕФ. Ця установа виділить 102 мільйони на підтримку 123 тисяч багатодітних сімей в Україні.
Також нові соціальні виплати зможуть отримати прийомні батьки та батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу. Про таке рішення столичної влади розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Розмір матеріальної допомоги становить від 7000 до 23 000 грн і залежить від кількості дітей, які виховуються прийомними батьками та батьками-вихователями. Це традиційні виплати, які робить місто для підтримки та популяризації сімейних форм виховання, адже діти мають виховуватись у сім’ях. Вказану допомогу також отримають і внутрішньо переміщені особи, які відповідають критеріям і складаються на обліку та фактично проживають у Києві, — зазначила чиновниця.
Хто зможе отримати виплати?
За новою постановою влади, фінансова допомога буде виплачуватись таким категоріям:
7 000 грн — прийомним батькам, які виховують дітей-сиріт (1 або 2 дитини) або дітей, які позбавлені батьківського піклування;
18 000 грн — батькам-вихователям, прийомним батькам, які виховують від 3 до 6 дітей-сиріт або дітей, які позбавлені батьківського піклування;
23 000 грн — батькам-вихователям, які виховують 7 і більше дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.
Таку фінансову допомогу перелічені категорії населення зможуть отримати на рахунок «Муніципальної карти «Картка киянина», а допомогу від ЮНІСЕФ на карту будь-якого банку України.
Читайте також: Нумерологічний прогноз на 2023 рік: які щасливі числа та дні для кожного знака
Зарплати, субсидії та пенсії: усі зміни з 1 січня 2023 року
В "Укрзалізниці" розповіли чи буде подорожчання квитків на потяги
Джерело: 5692.com.ua
Ідеальний тандем їжі й алкоголю: чим найкраще закусувати міцні напої
Рідко коли святкові застілля обходяться без алкогольних напоїв. Проте зловживання спиртними може стати причиною не надто приємного ранку після свята. Аби цього не допустити, варто ретельно підбирати продукти, які ви збираєтесь вживати разом із алкоголем. Адже деякі з них здатні зменшити вплив спирту на організм, а то й взагалі нейтралізувати його.
Закуска до горілки
Аби організм легше переніс такий міцний напій, фахівці рекомендують обирати як закуску продукти, які багаті тваринними білками: різноманітні м'ясні страви, нарізки, сало, холодець, риба тощо. І ні в якому разі не пити горілку на голодний шлунок,якщо ви, звісно не хочете "вийти з гри" ще посеред святкування. А вранці уникнути похмілля після горілки вам можуть допомогти різноманітні соління та квашені овочі.
Закуска до коньяку
Дегустатори рекомендують не закусувати хороший коньяк. Але це стосується випадків, коли ви будете розпивати пару склянок старого дорогого напою весь вечір. Якщо кількість коньяку планує бути більшою, обирайте як закуску твердий сир, чорний шоколад, різноманітні фрукти або нежирне м'ясо (найкраще м'ясо птиці). Найоптимальнішим варіантом фахівці називають лимон з цукром обо без нього.
Закуска до віскі
Оскільки віскі так само доволі міцний напій, як і горілка з коньяком, для нього краще обирати такі ж варіанти закуски. Тож якщо ви не хочете провести ранок, згадуючи, що ж сталось минулого вечора, фахівці рекомендують обрати до напою м'ясо, рибу, морепродукти, сир або фрукти.
Закуска до вина
На відміну від попередніх алкогольних напоїв,вино не таке міцне. А тому, частіш за все, його обирають жінки. Проте й серед чоловіків можна знайти багато поціновувачів смаку та аромату хорошого вина. Якщо вино, яке ви п'єте якісне, від нього ніколи вранці не буде зле. А якщо ще й підібрати ідеальний продуктовий супровід, ранок подарує тільки приємні відчуття.
Фахівці радять обирати закуску залежно від виду вина:
до червоного вина – біле, нежирне м'ясо;
до білого вина – нежирна риба та морепродукти;
до всіх видів вин – фрукти й сир.
Також враховуйте той факт, що чим більш насичений ваш напій, тим простішою має бути закуска до нього.
Якої закуски краще уникати
Оскільки алкоголь чинить значне навантаження на печінку й підшлункову залозу, краще не завдавати їм додаткової шкоди ще і їжею. А тому, обираючи закуску, уникайте жирного м'яса та солодощів (окрім чорного шоколаду).
І пам'ятайте, споживаючи алкоголь, завжди треба пам'ятати свою норму й знати, коли варто зупинитись.
Джерело: 5692.com.ua